Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jurkowej dzieckoo juz szatan opetal. Chodzi na czarno slucha metalu, z widlami po domu lata pewnie. Szulcowej wywalilo krosty na mordzie. Szafraniec depresja sie broni. Szatan opetuje je powoli
Czy ty człowieku jestes nienormalny? Co ty za bzdury piszesz? Pewnie sam w domu jestes maltretowany, pewnie tatuś w delegacji non stop (zapewne wojskowy) mamusia bacik w domu trzyma i nieźle tresuje, choć nie kocha - stwarza pozory. Wyżywasz się tutaj? Nikogo twoje wypociny nie ruszają. I tylko więcej sympatii ludzie nabierają do tych nauczycieli i pracowników szkoły - że takie gnidy jak ty i twoi znajomi musieli znosic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chełmskich szkołach już śmieją się z wioskowych nauczycielek ze Stołpia. W sumie mieszkańcy Chełma, bo te belfry mieszkają w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżywasz. Błąd głąbie nauczycielki ze Stołpia. Wyrzywasz tak się pisze analfabetko. I takie nauczycielki zatrudnia gmina. Nie znają ortografii. I one uczą nasze dzieci. Karygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżywasz. Błąd głąbie nauczycielki ze Stołpia. Wyrzywasz tak się pisze analfabetko. I takie nauczycielki zatrudnia gmina. Nie znają ortografii. I one uczą nasze dzieci. Karygodne
jednak polecam zajRZeć do słownika i sprawdzić. wyŻywać jednak jest poprawne:) ale jak ma się zamiast mózgu waRZywo to co poradzić :) mam nadzieję, że nie pomagasz swojemu dziecku w odrabianiu lekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że nie pomagasz swojemu dziecku w odrabianiu lekcji.
Ten ćwierćinteligent nie może nikomu pomagać z dzieci, bo sam jest dzieckiem jak widać ;)   Poza tym, jeśli z kogoś się śmieją, to z pani Elak i tych, co jej w taki pseudo-kulturalny sposób bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ćwierćinteligent nie może nikomu pomagać z dzieci, bo sam jest dzieckiem jak widać ;) Poza tym, jeśli z kogoś się śmieją, to z pani Elak i tych, co jej w taki pseudo-kulturalny sposób bronią.
Smiech to z kiełbasianego pana :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiech to z kiełbasianego pana :D
Dziwne. Kiełbasy to ja nawet nie lubię i nie jem. Coś się masarza jakiegoś czepiliście. Pewnie was nerwy zjadają, bo nie możecie trafić, kim ja jestem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne. Kiełbasy to ja nawet nie lubię i nie jem. Coś się masarza jakiegoś czepiliście. Pewnie was nerwy zjadają, bo nie możecie trafić, kim ja jestem :)
nie przejmuj się to pewnie ci koloniści i obozowicze, którzy tak "tłumnie" wspierają panią elak. tylko jakoś nikt się nie chce ujawnić i bidulka sama musi walczyć z całym niesprawiedliwym światem:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jad już zjada.. Niedługo sam jarko zje szafr a ona popije z dabrowkommm. I kac ...moralny się pogłębia. Powodzenia i pamiętaj o higienie jamy ustnej. A nasze dzieci Was oceniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahaha ale ktos ma beke z nauczycielek z zs stolpie. Wzory do nasladowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beka to jest z wielkiej dyrektorki elak:) tak sobie babka nasmrodziła, że nawet adwokata dla siebie nie może znaleźć hahahha bo każdy wie, że sprawa przegrana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beka to jest z wielkiej dyrektorki elak:) tak sobie babka nasmrodziła, że nawet adwokata dla siebie nie może znaleźć hahahha bo każdy wie, że sprawa przegrana
twoja wiedza jest  przeterminowana, i to bardzo! Jeszcze raz popytaj,zorientuj sie  w temacie, nim napiszesz hahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beka to jest z wielkiej dyrektorki elak:) tak sobie babka nasmrodziła, że nawet adwokata dla siebie nie może znaleźć hahahha bo każdy wie, że sprawa przegrana
Nie wiem czy zrozumiesz mojego posta, ale zapewniam cię że gówno którym  rzucasz, na ciebie spadnie :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy zrozumiesz mojego posta, ale zapewniam cię że gówno którym  rzucasz, na ciebie spadnie :lol: :lol:
To ty już w nim pływasz po uszy. Nikt oprócz "Elakowych obrońców" gównem i wulgaryzmami tu nie rzuca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja wiedza jest  przeterminowana, i to bardzo! Jeszcze raz popytaj,zorientuj sie  w temacie, nim napiszesz hahahahahahaha
czyli co znalazła? może ally mcbeal będzie jej bronić? albo mąż profesor z wąsem? hahahahahah nikt jej nie broni, bo nikt sobie nie chce psuć statystyk, a tu sprawa przegrana z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli co znalazła? może ally mcbeal będzie jej bronić? albo mąż profesor z wąsem? hahahahahah nikt jej nie broni, bo nikt sobie nie chce psuć statystyk, a tu sprawa przegrana z góry.
oj marny z ciebie prorok.wyslij eska do wróżbity  Macieja,podobno niezły jest :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie było w Stołpiu nauczanie, jakie zawieszonej dyrektorki ku temu przykazanie ;) Na szczęście teraz nauczyciele mogą nauczać tak, jak to było np. za czasów wspaniałej Pani Dyrektor Sadkowskiej - czyli najlepiej dla ucznia i zgodnie z programem, a nie kosztem lekcji, byle dla poklasku gminy (apele, przedstawienia i inne wydumane przykazania kiepskiej, zawieszonej dyrektor Elak).
Morda w laptop bakun. Zgul brode i zetnij te kudly bo wygladasz jak jaskiniowiec BAKUN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morda w laptop bakun. Zgul brode i zetnij te kudly bo wygladasz jak jaskiniowiec BAKUN.
I znowu pudło. Ale za to jaka "kultura" wypowiedzi. Tak cię rodzice nauczyli? Czy tak do ciebie się zwracają - "morda w  laptop"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotów służyć Polakom - Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...